Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows Media Player - Kodeky - Zobrazení

Přesně stejný problé zde řešil v 11. měs. 2044 denakdog - bez výsledku - do ztracena.
------------------------------------------------
Když chci v programu WMP přehrát DVD, dostanu oznámení: "Program Windows Media Player nemůže přehrát disk DVD, protože v počítači není nainstalován kompatibilní dekodér DVD" (stejný problém zadal denakdog 1.11.2011 v 18:22).
Proto jsem si nejprve nainstaloval K-Lite Codec Pack Mega 800, poté odinstaloval a nainstaloval kodeky CCCP.
Toto pomohlo v tom, že už program nehlásil chybějící dekodér, ale místo toho se objevilo nové hlášení: "Pravděpodobně bude nutné upravit nastavení zobrazení v systému Windows. Otevřte panel Zobrazení v Ovládacích panelech a snižte rozlišení a kvalitu barev" (stejně tak u denakdog 2.11.2011.v 17:22)
Následující experimentování s nastavením rozlišení a kvality barev však nepřineslo žádný výsledek.
Přehrátí DVD v jiném přehravači, VLC Media Player, nebo mplayerc, jak bylo poraděno i denakdogovi, je bez problému. Já bych rád však problém vyřešil, ne jen obešel, zvláště když je po druhé opakovaný. Děkuji vám předem za pomoc.
-------------------------------------------------
Používám Windows 7 Enterprise, kodeky CCCP, ochrana Norton 360. Ještě jednou děkuji.

od visty přehrávají windows dvd nativně

- Proto jsem si nejprve nainstaloval K-Lite Codec Pack
- poté odinstaloval a nainstaloval kodeky CCCP
- Používám Windows 7 Enterprise

do firemní instalace nemáš co rýpat, řekni vašim it.

Přehrátí DVD v jiném přehravači, VLC Media Player ... je bez problému

po tvých zásazích to je řešení.