Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows Media Player - Kodeky - Zobrazení

Přesně stejný problé zde řešil v 11. měs. 2044 denakdog - bez výsledku - do ztracena.
------------------------------------------------
Když chci v programu WMP přehrát DVD, dostanu oznámení: "Program Windows Media Player nemůže přehrát disk DVD, protože v počítači není nainstalován kompatibilní dekodér DVD" (stejný problém zadal denakdog 1.11.2011 v 18:22).
Proto jsem si nejprve nainstaloval K-Lite Codec Pack Mega 800, poté odinstaloval a nainstaloval kodeky CCCP.
Toto pomohlo v tom, že už program nehlásil chybějící dekodér, ale místo toho se objevilo nové hlášení: "Pravděpodobně bude nutné upravit nastavení zobrazení v systému Windows. Otevřte panel Zobrazení v Ovládacích panelech a snižte rozlišení a kvalitu barev" (stejně tak u denakdog 2.11.2011.v 17:22)
Následující experimentování s nastavením rozlišení a kvality barev však nepřineslo žádný výsledek.
Přehrátí DVD v jiném přehravači, VLC Media Player, nebo mplayerc, jak bylo poraděno i denakdogovi, je bez problému. Já bych rád však problém vyřešil, ne jen obešel, zvláště když je po druhé opakovaný. Děkuji vám předem za pomoc.
-------------------------------------------------
Používám Windows 7 Enterprise, kodeky CCCP, ochrana Norton 360. Ještě jednou děkuji.

Moc děkuji za snahu mně pomoci.Udělal jsem vše podle rady, ale výsledek se nedostavil.Abych mohl stisknout zašedlé Apply, musel jsem zatrhnout DVD decoding. Mimo to tam je ještě volba použití zrychl. triků Use speedup tricks - s tím jsem nedělal nic. Stále mám snížit rozlišení a kvalitu barev.
Nemůže problém nějak souviset s 64 bit procesorem a 32 bit operač. systémem? Předem děkuji.

Máš tam zřejmě nějaký jiný problém (ovladač grafiky?). Tvůj původní K-Lite by stačit měl (a sám to userům instaluju), změna nastavení kodeku v ffdshow zcela jistě video v MPEG2 řeší. Mrkni do nastavení přehrávače, které filtry používá.

od visty přehrávají windows dvd nativně

- Proto jsem si nejprve nainstaloval K-Lite Codec Pack
- poté odinstaloval a nainstaloval kodeky CCCP
- Používám Windows 7 Enterprise

do firemní instalace nemáš co rýpat, řekni vašim it.

Přehrátí DVD v jiném přehravači, VLC Media Player ... je bez problému

po tvých zásazích to je řešení.