Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolně přechází pc do režimu spánku

Dobrý den, mám notebook s Windows 7 Home Premium 64 bit a když na něm nepracuji přejde mi do režimu spánku po 3 - 5 hodinach , nastavení jsem prošel nikde nemám nastavený režim spánku, hledal jsem samozřejmě na Google co by to mohlo spůsobovat však na nic jsem nepřišel zkoušel jsem to projet třema antivirama zda to nezpůsobuje nějaký vir, nic to nenašlo. Tak bych vás chtěl požádat o radu zda by někdo nevěděl co stím ? Systém mám týden přeinstalovaný předtím to nedělalo tak se mě nechce znova to přeinstalovávat aby se mi neuspával. Děkuji vám za rady :-)

Tak jsem tam teda našel, že při zavření víka že má přejít do řežimu spánku, tak jsem to vypnul a uvidíme,ve všeobecném bylo nastaveno, že nemá dělat nic, po zavření víka teda se hned neuspal až po nějaké době,tak uvidím, děkuji za vaši radu :-)

Možná, že po těch pěti hodinách neusnul, ale omdlel z nedostatku štrumu v baterkách. :-D