Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční myš na NTB

Ahojky, mám velký problém. Normálně jsem pracovala na NTB.Pak jsem ho asi půl hodinky nechala stát jen s rozjetým prohlížečem,když jsem se k NTB vrátila, myš vůbec nereagovala, tak jsem zmáčkla tlačítko s logem Win a NTB začal pípat jak zběsilý - musela jsem ho natvrdo vypnout. Rozjel se v pohodě, vše jede až na myš. Nelze požít touchpad, musím mít připojenou externí myš přes USB. Co s tím?
Os Vista
NTB Sony Vaio VGN-NS21M

tak co s tím kluci???
touchpad - nefunguje i po přeinstalování ovladačů ani po přeinstalování celého NTB do továrního nastavení přes recovery. Dále se občas vypne i celá klávesnice - nereaguje žádná klávesa, ale po restartu NTB zase funguje. Nevíte, co by to mohlo být? případně vyplatí se oprava?
To mi už asi před půl rokem odešla optická mechanika, tak nevím, jestli má smysl do toho NTB investovat. Jedná se o Vaio - cca rok po záruce

Jestli se ti vyplati oprava, to taky zalezi na tom, za kolik tisic by jsi cca chtela koupi novy NTB.
Oprava touchpadu muze stat tak 2000kc, klavesnice 1000kc, DVD mechanika 2000kc, ale pokud by vada nebyla v touchpadu ale v zakladni desce, tak by to stalo jeste vic, klidne i cenu noveho NTB...
EDIT
Orienacni ceny nahradnich dilu naleznes tady
http://nahradni-dily.abax.cz/notebooky/sony-vaio-v gn/