Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor začal problikávat a obraz je namodralý

Lidi chtěla jsem se zeptat mo se v tom nevyznám mám integrovanou grafickou kartu
Nvdia Geforce 6150 le
A od minulého týdne mi začal problíkávat monitor zmavl spíše do modre barvy nic není bíle a jasné spíše namodralé slabě ... ale zmizelo to a od včerejšího večera to je pořád . Tak bych prosila o nějáke rady atd .... Co by to mohlo být píše mě to že graficka akrta pracuje správně a vše co dám překontrolovat .... Zkoušela jsem i jinej monitor a dělalo to pořád i na Lcd teelvizy .... Takže to bude asi něco v pc?
:-)

Změna předmětu, původně: Monitor
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Nene nic zkoušela jsem tam napojit i ldc teelvizor a monitor s jiným konektorem a nic ... pořád nastejno ... ale minule stačilo zahýbat od včerejška niccc pořad to je bez barev vše ej nastaveno dobře už jsem i vyndala baterku z pc restartovane je vše tak nevím čím by to bylo .. ptala jsem se v pc prodejně řekl že grafika ale ta pracue správně vše píše že je ok