Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Idiotská hláška ve WinXP

Na počítači kolegy se objevuje v minutových intervalech idiotská hláška: "Information Invalid instalation. Please reinstall" Co s tím mám dělat? Nepomáhá vůbec nic! Když se chci podívat do tasklistu, co tu hlášku hází, tak to okno zmizí. Žádná aplikace neběží!!!

Nabootovat z instalacniho CD a provest opravu instalace
Dalsi moznost:
nastartovat z instalacniho CD do recovery console a prekopirovat soubor \Windows\Repair\System (system je soubor) do \Windows\System32

Mel bys mit systemovy registr jako po instalaci systemu, takze budes muset doinstalovat ovladace grafiky apod. Ale sluzby budou v poradku

No to je ten problém, původní instalačka je kdo ví kde a když použiji svoje instalačky (a mám jich tady slušnou hromadu rozličných verzí), tak se k existujícímu systému žádná nehlásí.
Reinstalace SP2 mne už taky napadla - bez zjevného efektu.

Pane kolego,
děkuji za Vaší odpověď, ale nevím jest-li jste měl na mysli obnovení systému zkopírováním toho souboru "\Windows\Repair\System" nebo provedením obnovy systému přes nápovědu a odbornou pomoc - funkce obnovení systému.

P.S.: Nechcete si prosím změnit Váš avatar ? Při pohledu na to :beer::beer: mně vyhrknou sliny až na klávesnici. :-D