Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý počítač CPU 100%

ahoj,neustále řeším svuj pomalý počítač,ihned jak ho zapnu tak se spustí vetilátor procesoru a počítač je velmi pomylý.Již jse pročistil disk udelal jsem defragnovani(nebo jak se tomu rika) ale stale nic nepomaha.CPU neustale je 100%.Nikdo ze znamých se v tom nevyzná a žádný servisák tu není:-(Mužete me nekdo poradit?diky

zde link na screem.
http://img861.imageshack.us/img861/8233/cpuscreeno brazovky.jpg

beží tam nějaký search indexe

Jak ti radil lední brtník - vypni indexování. To services.msc jsou Služby - a napíšeš to do Start - Vyhledat... (nebo Spustit - pokud máš XP). Pak najdeš ve Službách řádek Windows Search a přes pravé tlačítko myši to nejprve Zastavíš a pak nastavíš Vlastnosti - Typ spouštění: Zakázáno.

Taky se podívej do Start - Spustit - napiš tam msconfig a odentruj. Kolik položek (a kolik je jich tam skutečně nutných) máš na kartě Po spuštění? Minimalizuj ten počet.

Jak to, že nemáš pastu mezi procesorem a chladičem?

- buď spustíš services.msc,
- nebo pravým myšem na tentopočítač - spravovat - služby,
- nebo ovládací panely - nástroje pro správu - služby,
- nebo stáhneš codestuff starter - services.

..zakážeš windowsí inexování, nerovo indexování.

přejdeš na automaticky spouštěné programy po startu:
- prašivý msconfig.exe - po spuštění
- nebo log z hijackthis
- v registrech hlavně obsah větve HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run
- nebo známý codestuff starter - startups
..a zase zakážeš blbosti.

proč ukončuješ nečinné procesy? to je jen zobrazení čísla, kolik procent doby se procesor fláká.