Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problém s hrama

Mám takový problém,když zapnu hru 4story vše běží v pořádku a pak najednou do prostřed obrazovky okno s žlutým trojúhelníkem :
Ve skriptu na této stránce došlo k chybě
Řádek: 3
Znak: 7485
Chyba: chybná syntaxe
Kód: 0
URL: Launcher
Pak se mi tam ukáže nabídka jestli ty skripty chci nadále používat nebo ne,obojí jsem zkoušel a je to stejný,hra sice běží,ale mám hrozný lágy a seká se.
Když zapnu CS 1.6 tak se mi normálně spustí a než mi naběhne hlavní nabídka hry,hodí se to na lištu a konec.
Prosím a každou radu,děkuji .

[mod]Zbytek problému zde: http://pc.poradna.net/q/view/773545-problemy-s-ovl adaci-jake-jsou-potreba-ke-hrani-atd

Tady zamykám. (touchwood)[/mod]

evidentně ti nefunguje prohlížeč. Proč, to je otázka. Může být, že PC je plné spywaru a jiného malware, je možné, že jsi notorický čistič registrů a taky docela pravděpodobně máš nainstalovaný nějaký nesprávně nakonfigurovaný firewall. Nebo máš třeba jen zastaralou verzi prohlížeče.