Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS/2 prodlužka (délka) - popř. její náhrada

Thread thread.php mě navedl na zajímavý způsob ztišení PC - jeho přesun do jiné místnosti :-)

Potřebné kábly jsem si "vybral" tady: http://poradna.net/beta/thread.php?qst=7313#re-761 3 (DVI a USB vyřešeno)
Akorát si nejsem jistý tím trojím prodloužením PS/2 ke klávesnici a 15 metrovou prodlužku v kuse jsem nikde neobjevil.

Myslíte, že bude možné takto klávesnici připojit? Bezdrátová nepřichází v úvahu.

Upravil jsem si název threadu, téma je trochu širší... (L-Core)

Tak jsem se konečně připlazil, reakce na můj příspěvek v původním threadu mi unikla. Já Vám to předtím nechtěl vnucovat, ale sám bych se také přiklonil pro jistotu použít USB klávesnici a použít před extenderem hub. Extender jako takový by neměl ovlivnit možnost zapojování více zařízení najednou. Co se týče CD a DVD, stačí mít dostatečně velký disk a používat obrazy CD spolu s virtuální mechanikou. Pak o skutečnou mechaniku zavadíte tak akorát při vypalování.
//edit: pokud půjdete do toho extenderu, tak už se snažte tím ethernetovým kabelem překonat co největší kus z cesty PC-periferie

Takže: aktivní hub, do něj původní 80cm prodlužkou flash disk + klávesnici a myš, z hubu co nejkratším kabelem do extenderu, pak kroucená dvoulinka dle potřeby a na druhym konci pokud možno bez prodlužky USB rovnou do PC. Věřím, že to pošlape, ale za ten flash disk neručím, záleží to na tom extenderu.

To nechci, ať si mechanika klidně vrčí jinde :-)

Prostě už mi v kanclu ten PC-hukot vadí. Občas hraju nějaké 3D pecky a to se ventilátory na CPU i GK vrtí jako blázni. Z hlediska "stavebních úprav" to nebude s vedením kabelů problém.

Předpokládám správně, že nebude vadit, když povedu vedle sebe DVI i ten USB/RJ45 2x ? Namlsal jsem i manželku a tak budeme přesouvat počítače dva...