Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS/2 prodlužka (délka) - popř. její náhrada

Thread thread.php mě navedl na zajímavý způsob ztišení PC - jeho přesun do jiné místnosti :-)

Potřebné kábly jsem si "vybral" tady: http://poradna.net/beta/thread.php?qst=7313#re-761 3 (DVI a USB vyřešeno)
Akorát si nejsem jistý tím trojím prodloužením PS/2 ke klávesnici a 15 metrovou prodlužku v kuse jsem nikde neobjevil.

Myslíte, že bude možné takto klávesnici připojit? Bezdrátová nepřichází v úvahu.

Upravil jsem si název threadu, téma je trochu širší... (L-Core)

To nechci, ať si mechanika klidně vrčí jinde :-)

Prostě už mi v kanclu ten PC-hukot vadí. Občas hraju nějaké 3D pecky a to se ventilátory na CPU i GK vrtí jako blázni. Z hlediska "stavebních úprav" to nebude s vedením kabelů problém.

Předpokládám správně, že nebude vadit, když povedu vedle sebe DVI i ten USB/RJ45 2x ? Namlsal jsem i manželku a tak budeme přesouvat počítače dva...