Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace win7 error 0xc00000e9

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak si to vyřešil (jestli si to vůbec vyřešil). Mám úplně stejné problémky. 3x mi při pokusu o nainstalování Winu napsalo error 0xc00000e9 a potom se to sice načetlo ale STRAŠNĚ pomalu :( Nevíte v čem je problém ? Když jsem instaloval XP (na tom samém PC, asi před týdnem) tak vše bylo OK. Myslím že DVD mechanika je tedy v pohodě a Win 7 na tomto PC již byl.

Dík za odpovědi :(

Problém jsem (snad) částečně vyřešil. Teda ta instalace trvá pořád dlouho ale už mi to nehází errory :) Vyřešil jsem to vyndáním baterky na základní desce (tzn. reset biosu) a zkoušel přitlačit na kabely, jestli nejsou vypojený.