Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace win7

Dobrý den,
mám legální win7,... nutně jsem si potřeboval nainstalovat jeden program, ale házel mi chybu. Nechci platit peníze za přeinstalaci... Myslíte že by šlo kdybych si stáhnul windows z internetu a pak použil můj registrační klíč (nebo jak se to jmenuje) co mám na notebooku? Jak mám naformátovat disk (pouze disk C)? Potom co ho naformátuju, stačí vložit DVD do mechaniky a on už se spustí instalátor win7 nebo musím něco nastavovat v BIOSu?

Nechápu na co narážíte. Chtěl jsem si nainstalovat Visual, stahovali se mi soubory k instalaci, jenže instalace se nezdařila (program byl zřejmě špatně nainstalován). Teď jsem si prozatim vytvořil virtuální mašinu s Xp a de mi to...