Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zařízení USB nebylo rozpoznáno

Zdravím, mám -jak jinak:)) - problém... Na ntb packard bell easy note ls 44 hr-233cz, se mi začala zobrazovat zpráva: "zařízení USB nebylo rozpoznáno", i když žádné připojené není. Po startu se to neobjeví, ale když zaklapnu a otevřu víko, zobrazí se toto hlášení...nevíte někdo, proč a co s tím? Díky za odpovědi

To je právě ten problém...Žádné USB není připojeno. Když rozkliknu zprávu, je tam jen uknown usb device na 2 portu, který je ovšem prázdný... dělá mi to už týden, a jeliož noťas otvírám/zavírám každou chvíli, už mi z toho hrabe... když restartnu noťas, tak se to neukáže, ale jak zavřu a otevřu víko, je to tam...

Ovladače přeinstalovány, stejný problém...A Linux aplikace mi na WIN 7 asi nepojede :( Stáhnul jsem si i Microsoft fix it devices...problém nalezl, nevyřešil... Takže mě čeká reinstall pc, z čehož mám ohromnou radost...všechny programy mám v osobním nastavení (photoshop, zoner, pinnacle studio, edius), takže ě čeká zase hromada úprav, než to dostanu do stavu, kde to mám teď... Pokud tedy reinstall s nastavením z výroby pomůže....

Takže poslední novinka je, že se to objevuje od doby, kdy mladá připojila do PC USB redukci pro sd/cf karty xsm 6370.... takže hledám driver.... Když jsem to teď zkusil připojit, vyskakuje ta zpráva každých 5s... Pitomé je, že od toho nemám žádný název, co je to za typ...Na desce té redukce je jen nápis xms-6370...

ntb packard bell easy note

packard bell není notebook, ale kus trusu - který tomu majiteli poradit jen blb který ho nenávidí.
právě protože toto hovno je shitdivizí acer, mají dost kvalitně zpracované stránky supportu s ovladači - třeba je tam i driver chipsetu.

ale myslím že tu není nikdo, kdo by chtěl řešit proč na tvém od výrobce instalovaném záručním hnoji nefunguje usb. ty sám nepíšeš že bys do něčeho rýpal - tak jim to odnes do servisu a čekej.

Chm. Tak jednak je firemní, ne můj, takže neřeším, jestli je takový, jaký bych si přál, ale řeším problém. Driver jsem samozřejmě zkoušel, viz výše, pokud jsi četl. Na servis nemám čas, protože ho denně používám, proto jsem hledal možné řešení mimo servis. Kdybych měl čas ho tam dát, neřeším to asi logicky zde, že?

Ve správci asi logicky vše není, když hlásí chybu usb,že?... Pokud svému it můžeš diktovat, co ti dá za noťas, tak se máš, já ne. Ale řešíš trochu blbost... Já se neptal, jestli je to dobrý ntb, ale jak vyřešit problém. Pokud nehodláš konstruktivně poradit, nechápu, proč vlastně reaguješ. Nicméně jak jsem napsal, nehodlám to víc řešit, tím méně tvým stylem komunikace a slovníkem.