Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zjistim Wep klic moji site na wifi ? Kabelem se pripojim,ale pres wifi nikoliv

Takze Problem jen jasnej schrnu to v bodech
1 Jsem u pritelkyne pres net se pripojim jen pres lan kabel
2 I kdyz mam web klic tak,kdyz se chci pripojit pres wifi tak to pise,ze se neshoduje
Na netu jsem nasel jen,kdyz jste pripojeny pres wifi,ale ne pres kabel

:Kdybych byl pripojeny pres wifi tak je to primitivní,takle ale nikoliv
:Dalsi tresnicka,proc net pada v kuse ? A zobrazuje se mi jen seznam a googl? jina stranka napise neco s DSN? zaclo to delat az ted

Jinak Výsledek testu ->>>>>>>>>>>>>>>(rychlost, kvalita)
(dle metodiky)
Download: 4 267,01 kbit/s (533,38 kB/s) 1 výborné
Upload: 298,90 kbit/s (37,36 kB/s) 3 dobré
Web odezva: 28ms30.8ms50ms 1 výborné
Stabilita: 97.7 % 1 výborné
Informace o průběhu testu
Server: Praha - Casablanca (100Mbit)
Download: velikost: 2 485kB, čas:4.66s
Upload: velikost: 200kB, čas:5.35s
Další informace
Prohlížeč:
Teoreticky lze: za hodinu za den za týden za měsíc
stáhnout 1 920,15 MB 46,08 GB 322,59 GB 1 290,34 GB
nahrát 134,50 MB 3,23 GB 22,60 GB 90,39 GB

Prima, a omlouvám se za šťourání, ale na druhou stranu - co ti bránilo napsat do vyhledávače třeba, jak zjistit adresu routeru, nebo co znamená ipconfig… (ono se tu často stává, že než by někdo zkusil zadat ten samý dotaz do vyhledávače (kde má odpověď třeba v prvních pěti odkazech), a projevil trochu vlastní iniciativy, tak se raději nechá vodit za ručičku, takže potom se zdejším rádcům nedivím, že jsou plní sarkasmu a ironie)

Jenze ja tomuhle vubec nerozumím ;) takže jsem nevěděl,kde zacit myslis,ze kdybych to vedel tak jsem pisu ;)
Ja vim jak se jmenuje router ,ale pod nim byla jen WEP klic nic vic dale ,s tim ipconfigem,co ? Problem je s tim,ze mi to pres ten prikaz zobrazilo jen par veci nikoliv,to co jsem potreboval jako Ip adresu
Ja vim,co se tu deje ;) taky radim lidem a nejen tu :) ale hned nejsem kvuli tomu takovej ..
To by ten clovek musel byt opravdu tupy a tu jich je a dava se jim vetsi pozornosti lidem nez tem,co chtej jen ukazat cestu
A taky jsem zminil.ze jsem pouzil googl
Vzdy pouziju Googl seznam zahranicni servery a potom se ptam :)

Takze pokud je to ono,kde tady vyctu to heslo ?
Product Name
Physical Address
Software Release
Firmware Release
Batch Number
Release Date
ADSL
ADSL State
Data Path
Operation Mode
Max. Bandwidth Down/Up(kbps)
Bandwidth Down/Up(kbps)
SNR Margin Down/Up(dB)
Attenuation Down/Up(dB)
Power Down/Up(dBm)
CRC Down/Up
FEC Down/Up
HEC Down/Up
System Up Time
DSL Up Time
PVC Select
PPP Up Time