Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafickou kartou

Nedávno jsem zakoupil notebook Acer a přeinstaloval jsem systém Windows. Od té doby co jsem si ho přeinstaloval začali problémy s grafickou kartou (Nvidia GeForce GT 520M). Když spustím jakoukoliv hru přes tuto grafickou kartu, tak se mi do 45 minut sekne, začne sekavý zvuk a notebook absolutně nereaguje. Veškeré ovladače mám aktuální a podle měřiče teploty komponentů se mi ani nepřehřívá. Není problém někde v BIOSu? Pokud ano prosil bych o podrobný návod jak to opravit. Předem děkuji za odpovědi.

Divné,a před reinstalací to nedělalo.Jestli ne tak je vada ve Windows.Zkus přeinstalovat drivery a když to nepomůže zkus reinstal.Verze systému je jaká?A jaká tam byla předtím.Jiné problémy s tím nemáš,artefakty v obraze atd?S BIOSEM problém asi nebude jestli si se v něm nějak nevrtal.

Ne, před reinstalací bylo všechno v pořádku. Akorát dříve jsem měl Windows 7 OA a teď mám klasický Windows 7. Verze systému je 64bit a jiné problémy nemám, všechno funguje jak má. Ovladače jsem zkoušel reinstalovat, ale nepomohlo to.