Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi a Telefon

Zdravím,chci se zeptat. Do teďka mi jela Wifi na mobilu normálně ale posleních pár dní mi blbne. Načítá se pomalu a někdy vůbec.Na PC jede v pohodě. Zkoušel jsem reset telefonu i Routeru nevím čím to je,dělá to i druhým telefonům. Děkuji

Zdravim, taky mám problém s internetem přez WiFi na HTC Wildfire S... Nejprve mi internet v telefonu šel, pak jsme měnily smlouvu s dodavatelem internetu, resetnul jsem nastavení routeru. Teď se na router s telefonem připojím, ale internet mi v něm nejde. Můžete mi prosím někdo poradit na mail ukrou@seznam.cz ??? (jsem tak trochu amatér co se sítí týče)