Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vtipy.

Víte jak získat vařič,tryskový motor a ohňostroj v jednom?

Kupte si pentium 4 s GeForce FX5800 Ultra a napájejte to zdrojem Eurocase 250W :)

Pentium 4 znáte ne?Nejrychlejší radiátor světa.
FX5800 Ultra to už je těžší to byla karta z chytře řešeným chalzením FlowX a tady máte důvod toho tryskového motoru:watch
A doufám že Eurocase známe všichni a víme co dokáže.

Pentium 4 znám, ale troufám si tvrdit, že není Pentium 4 jako Pentium 4. Nejvíc topily Prescotty.
Celá řada FX je údajně nepovedená. Ten hluk ve videu má nepříjemnou frekvenci, ale předpokládám, že to chlazení je nějakého konkrétního výrobce karet.
U EuroCase vím, co dokáže, zatím jsem ale neviděl víc, než 15cm plamen šlehající ze zadní mřížky.

Adam odjel z ráje na služební cestu.
Po týdnu už chodí Eva po ráji celá nadržená a přemítá, kdo by ji tak mohl uspokojit. Vtom uvidí mamuta a rozběhne se k němu. Mamut se vyděsí, začne utíkat a zřítí se do propasti.
Pak kolem jde pavián. Eva po něm chňapne, ale pavián skočí na strom, Evě zůstane v hrsti jen chumáč chlupů z paviání prdele.
Zase nic...
Jde dál kolem řeky a konečně dostane ten správný nápad: Skočí do vody, čapne pstruha, šoupne si ho do "kapličky" a udělá si to s ním.
Co z toho plyne?
Jak skončili mamuti - UŽ TEDA VÍME.
Proč mají paviáni holou prdel - TAKY VÍME.
Ale už nikdy se nedozvíme, jak původně voněly ryby...