Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungující bluetooth na nb Acer Extensa 5630G

Dobrý den, mam notebok Acer Extensa 5630G, nefunguje mi bluetooth, nevím proč, když zapnu bluetooth tak mi Windows hlási neznámé zařízení USB a když se snažím nainstalovat olvadače tak je to buď nainstaluje pod tím, že bluetooth v nb nemám a nebo je nainstaluje ale nic se nezmění :( Prosím o radu

Půl dne hledáš řešení na internetu......a pak ho najdeš v návodu k použití 
Odpovědět

-------------------------------------------------- ------------------------------

Re: Nefungující webkamera na nb Acer Extensa 5630G

ms [212.79.110.xxx], 13.03.2012 16:58

Ono toho: http://pc.poradna.net/q/view/788846-nefungujici-bl uetooth-na-nb-acer-extensa-5630g nefunguje více...

Odpovědět

-------------------------------------------------- ------------------------------

Re: Nefungující webkamera na nb Acer Extensa 5630G

Venca88, 13.03.2012 17:04

windows 7 home premium, instaloval sem je já, a chipset byl nainstalovanej jako první

Odpovědět

-------------------------------------------------- ------------------------------

Re: Nefungující webkamera na nb Acer Extensa 5630G

ms [212.79.110.xxx], 13.03.2012 17:08

On tam W7 HP snad byl od výrobce: http://notebook.cz/clanky/recenze-notebook/2009/ac er-extensa-5630g?!

windows 7 home premium, instaloval sem je já,
Tak asi "závada" odhalena...
Odpovědět

-------------------------------------------------- ------------------------------

Re: Nefungující webkamera na nb Acer Extensa 5630G

Venca88, 13.03.2012 17:11

já sem si to kupoval bez os, protože sem měl originální W7 doma už koupený

Odpovědět

-------------------------------------------------- ------------------------------

Re: Nefungující webkamera na nb Acer Extensa 5630G poslední

ms [212.79.110.xxx], 13.03.2012 17:19

Ať koukám, jak koukám: http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/ex_5 630.html, tak ovladače pro MSW 7 prostě u výrobce nevidím...
Takže spustit takový Live fujtajbl a "lspci", "lsusb",...