Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hláška core.4.dll

Dobrý den,
hodila by se mi rada, jak se mám zbavit následující hlášky. Již jsem se dívala na internet, ale nenašla jsem řešení :-(

core.4.dll
Unable to open subkey: PasswordManager\Misc(Error no:2 'Systém nemůže nalézt uvedený soubor.')(Type: class RegException_t){\common\RegKey.cpp:15 RegKey_t::RegKey_t}
>>Obrázek<<

A pouzivas pravidelne nejaky super skvely cistic, ze? Tak ho pouzivaj aj nadalej aby si mal errorov cim viac.
V nastaveni plochy skus zrusit setrice obrazovky, ale tipujem ze toto bude skor notebook a nejaky skvely program od vyrobcu notebooku na passwordy a odtlacky prstov a podobne srandy, tak ho bud odinstaluj (ovl.panely - programy, hladaj nejaky password manager) alebo preinstaluj z webu vyrobcu notebooku apod.

[b]Podle popisu závady bude snad stačit odinstalovat a znovu nainstalovat Pošťáka.
Jinak naprosto souhlasím s MM... ! Já jsem zkoušel různé "čističe", a dost často mi poškodily nějaký program. Většinou to zachránil Bod obnovy, který jsem vytvořil před čistěním, neb reinstalace poškozeného programu. Ale jedno [velmi opatrné !] použití vychvalovaného CCleaner-u mi vymazalo jednu knihovnu [*.dll] přímo ve Win7 - musel jsem ty Win reinstalovat.
Za jediný přijatelný čistič z těch co jsem zkoušel považuji (po vytvoření Bodu obnovy !) Advanced SystemCare Free, který se nehrabe v registrech, nemaže knihovny, a přitom přece jen systém trochu zregeneruje a tím i urychlí./b]