Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem černá obrazovka

Zkoušel jsem spravit pc , zmáčknul jsem vlastnosti a dál už nevím a někde jsem přeměil povolit na zakázat potom jsem musel restartovat pc aby se objevili změny.když se pc zapnul tak byla obrazovka černá nic jsem neviděl(viděl jsem všechno- až od vítejte jsem nic neviděl,díky(mám windows xp

1) zavolej nekoho zkusenejsiho at ti pomuze - babicka, sestra, soused, spravce site ve vasi skole.
2) pokud nikoho takoveho nemas, reinstaluj XP Win, navod mas tady, http://pc.poradna.net/a/view/403824-instalace-wind ows-xp-krok-za-krokem
3)pokud ti reinstalce nepujde, je vadny hardware a nutno to dat do zarucniho servisu, pripadne do pozarucniho - nejakej mistni obchod s PC v Chrudimi, ve Vsetine atd..