Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV karta

Ahoj!Chtěla bych si koupit externí TVkartu i s rádiem(cca 3000kc).Potřebuji aby ji šlo připojit k NB i k monitoru.Jaký je rozdíl mezi kartami do USB a do PCMCIA slotu?Ovlivňuje to nějak kvalitu?Díky za pomoc!;-)

Kvalitu ceho? "Kvalita" je urcena jednak vstupni jednotkou (tunerem), druhak ;-) typem pouziteho prevodniku a tretak ;-) aplikacnim SW. IMHO (J.) nebude mezi USB2/PCMCIA takovy rozdil (krome velikosti) - kup takove zarizeni, jake pouzijes v obou pocitadlech (mas-li na PC PCMCIA slot, kup tohle, v opacnem pripade USB2)...
Doplneno: vybirat muzes treba tady: http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.jsp?bpath=Tel evizn%C3%AD+a+video+karty%5CExtern%C3%AD+Tunery

Ja docela jo - notes bere na cesty, doma "funguje" na PC. Takze by se ji hodil PIP (tuner s VGA out) na monitoru, aniz by musela zapinat NB a pripadne opacne - vzit si tuner "na vandr" k notesu (USB/PCMCIA). Ale opakuji se: takove zarizeni jsem jeste nevidel...

ta pcmcia verze je pro notebook podle mě lepší neplandá z notebooku kus usb ke krabičce a přenos je rychlejší. na druhou stranu antény k tv a druhé k rádiu se nezbavíš.

připojení k vga monitoru a zároveň usb to bude mít těžko: buď to slouží k nahrávání /pouštzění tv v počítači nebo to využívá monitor a nahrazuje to tv -ale oboje jsem dohromady neviděl. buď bych si koupil televizi nebo lcd s tunerem