Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavování a modernizace PC

Dobrý den, potřeboval bych poradit, za 2 měsíce maturuji, jedna z mat. otázek je : Sestavování a modernizace PC,

nevím jak jí vypracovat, mohl by mi někdo poradit, alespoň body, kterých bych se mohl držet?

Vůbec tomu nerozumím, nikdy jsem to nedělal, děkuji.

Ty máš za dva měsíce maturovat a v životě jsi neviděl ani počítač, ani o něm nic nevíš... Přeju úspěch u maturity. A u lopaty tyhle znalosti nebudeš potřebovat (stejně tě kdejaký lopaťák trumfne).

Ohladne zostavenia tu bola na to tema pred vianocami a ohladne modernizacie tak to je zlozitejsie. Treba si urcit co sa ide modernizovat, teda ake komponenty obsahuje PC a co sa da pouzit a co treba vymenit. Nutne je vsak aspon aky taky prehlad o technologiach ktore su teraz v kurze o vykone jednotlivych suciastok a ich kompatibilite. Viac sa mi o tom rozpisovat necice

Je ale smutne, ze mlady clovek, ktory ide maturovat z informatiky(to je predpoklad, ze ho to asi bavi a zaujima sa o tuto problematiku), alebo ako sa to vola, nezvladne vypracovat takuto temu a ani nevie, co by tam asi tak malo byt. Ceske skolstvo je na to dost biedne, zrejme tak, ako aj to nase slovenske.

to nieje smutne, pretoze samotny tazatel chce blbost. ked idem na nejaku skolu, tak ma musi bavit to, co sa tam budem ucit, inac to nema cenu. jednym uchom dnu, druhym von.

je zbytocne mu cokolvek vysvetlovat, pretoze nevie ani zakladne informacie o tom, co studuje. Ludi s takymto zmyslanim verejne strcit do klietky na namesti, nech sa na nich kazdy smeje. potom ho chut na podobne debiliny prejde.