Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika fx 5500 drivers

Ahoj, už delší dobu nemožu sehnat drivery na grafickou kartu " Nvidia GeForce fx 5500 " pro windows 7 32bit. vždy když instaluju ohlásí mi to, že nebyla ověřena kompatibilita systému a instalace se zruší. Momentálně se mi podařilo naistalovat ovladače grafiky pouze pro vistu ale nevím jestli to stačí.

ja sem ted dostal taky tu grafiku a mam win7, nejdriv zkousel nainstalovat obecne ovladace pro win7 ale psalo ze hardware je nekompatibilni. pak jsem hledal ovladace na nvidia strankach ale pro win7 nenaslo. pak jsem nasel toto tema, ale tady odpoved nebyla, a tak jsem zkusil dalsi v google, a ejhle, pro win vista ovladace jeste jsou, a i funguji pro win7 http://download.nvidia.com/Windows/96.85/96.85_for ceware_winvista_x86_international_whql.exe