Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google - přihlášení do účtu při dvoufázovém ověření (už si nevím rady...)

Dobrý den,

prosím někoho, jestli by mi nepomohl s tímto možná triviálním problémem, ale už to řeším 14 dní.
Aktivovala jsem si "Dvoufázové ověření" svého účtu, zadala své tel. číslo. Po odcizení mého telefonu jsem si koupila novou SIMku s číslem novým. Pár dní na to přišel opět den, kdy po přihlášení Google žádal zadat kód a systém ho automaticky zaslal na to původní číslo. (nenapadlo mě při koupi nové SIM změnit toto číslo i v nastavení svého Google účtu).
Tak jsem prošla asi 100x ten jejich návod, jak to vyřešit jinak, včetně toho delšího "formuláře." Google mi ale vždy poslal jen další (mně už dobře známé) postupy, které použít nemohu. Například záložní kódy, o kterých jsem nevěděla, že vůbec existují.
Potřebuji vlastně jen jediné: zadat do svého účtu číslo toho nového tel. čísla, aby chodila ta SMS s kódem na to nové číslo a ne stále na to původní, které už nemám.
Obrázky snad pomůžou více:
1) Toto je náhled obrazovky, která se objevuje mně:

[obr1.png]

2) Toto je náhled obrazovky z originální Nápovědy Googlu:

[obr2j.png]

!!! VŠIMNĚTE SI ROZDÍLU - NA PRVNÍM NÁHLEDU JE DOLE SLOVO "ZRUŠIT", ALE NA DRUHÉM BYCH MĚLA MÍT NA SVÉ OBRAZOVCE NABÍDKU KLIKNOUT NA "DALŠÍ ODKAZY, JAK ZÍSKAT OVĚŘOVACÍ KÓD." Tu jsem ale nikde po "skrz na skrz" hledání v nápovědě nenašla.

Pomohl by mi zde prosím někdo, kdo se na můj problém podívá spíše pohledem "no jo, ženská", než pochybováním o tom, že bych chtěla někomu do jeho emailu? Budu všem moc vděčná za jakékoliv rady.
Na Google totiž nejde jen tak napsat. Pod odkazem "Kontaktujte nás" se stejně dostanete jen na jakési diskusní fórum.

Děkuji všem.

Karolina

Je mi to moc líto, ale ani v tomto případě nepomáhají. Na tom fóru jsem našla podobné věci, ale přímo můj problém tam nikdo zatím neměl.
Co se týče toho návodu, tak znovu odkazuji na náhledy v začátku mého dotazu, kde v mém náhledu chybí možnost označit "DALŠÍ ZPŮSOBY, JAK ZÍSKAT OVĚŘOVACÍ KÓD." Já tam mám dole pouze možnost kliknout na slovo "ZRUŠIT."

V tom videu se sice radí, jak postupovat, pokud člověk ztratí telefon, ale při PRVNÍ AKTIVACI tohoto dvoufázového ověření. A to samé platí pro záložní kódy, které mi Google stejně ani před tím nikdy nenabídl.

Je to frustrující .... ale ještě to nevzdám, protože mi neříkejte, že se tohle stalo na celé planetě pouze mně. Kdyby tam dali jakékoliv malé okénko, třeba o velikosti 1 SMS, tak bych to popsala jednodušeji. Ale nic z toho, na co se ptají a čím pak radí není PŘESNĚ TO, CO POTŘEBUJI. Vždy "těsně vedle".

Nedá se nic dělat, nechám zde ještě svůj dotaz pro případného génia (ne hackra) a jdu se opět prát s tím formulářem.

Všem prozatím i tak moc děkuji za Váš čas a pomoc.

Karolina

Co keby si sla na to inak? Podla informacii co si dodala ti odcudzili telefon. Operator ti predsa vyda simku pri strate/odcudzeni mobilu na to iste cislo. Preco si nesla touto cestou a laborujes s nejakymi google blbostami? Kazdy kto mal do cinenia s google supportom vie aky otrasny je, takze tudy cesta nevede.
A neodpustim si poznamku o dvojfazovom overovani...keby slo o ucet v banke nepoviem, ale pri gmail ucte? Aj disk na pc mas cely sifrovany? Lebo podla tvojej paranoie by si mala mat.

Tak formulář vyplněn do téměř posledního údaje a odpověď Googlu je, že stále NESJOU přesvědčení o tom, že je to můj účet. Tak jim napíšu do Prahy na adresu, kde sídlí, doporučenej dopis a uvidím. Protože se odmítám cítit jako hacker nebo si nakonec nechat od nějakého takového pomoct.

Anebo ho zruším a nezbývá mi nic jiného, než přijít o vše, co tam mám, což zase nechci.

Kari

Tak tady mám další "zprávičku" od Googlu: Prý jsem o autorizaci žádala příliš často po sobě, tak mě Google prosí, abych několik dní nevyvíjela žádnou činnost a že teprve po rád dnech mám OPĚT VYPLNIT FORMULÁŘ na ověření mé identity. Co k tomu říct..? Už jen pro tu srandu to vydržím, ale tohle jsem fakt nečekala.

K.

Špadne,rady.Neopsalna jste si založni kody je jich 10.Tet vam muže pomoci jen google.Nyni musite posečkat,až si vas google proklepne nap.pomoci IP adr.O tom to vše je vysoke zabespečeni. Znam lidi kdeři zapoměli heslo a neměli pro googl proti otazku skončili. I když jim posilali ofocené doklady. Jak muže google vědět, žé vam někdo ze znamych neukrad notas a zna častečně vaše udaje. Takže ne že jste žena to se muže stat i mě.ek

Ale,myslim že to dopadne dobře jinak byste musela při nejhoršim ziskat u sveho op.stejne tel.čis. s jinym pi