Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google - přihlášení do účtu při dvoufázovém ověření (už si nevím rady...)

Dobrý den,

prosím někoho, jestli by mi nepomohl s tímto možná triviálním problémem, ale už to řeším 14 dní.
Aktivovala jsem si "Dvoufázové ověření" svého účtu, zadala své tel. číslo. Po odcizení mého telefonu jsem si koupila novou SIMku s číslem novým. Pár dní na to přišel opět den, kdy po přihlášení Google žádal zadat kód a systém ho automaticky zaslal na to původní číslo. (nenapadlo mě při koupi nové SIM změnit toto číslo i v nastavení svého Google účtu).
Tak jsem prošla asi 100x ten jejich návod, jak to vyřešit jinak, včetně toho delšího "formuláře." Google mi ale vždy poslal jen další (mně už dobře známé) postupy, které použít nemohu. Například záložní kódy, o kterých jsem nevěděla, že vůbec existují.
Potřebuji vlastně jen jediné: zadat do svého účtu číslo toho nového tel. čísla, aby chodila ta SMS s kódem na to nové číslo a ne stále na to původní, které už nemám.
Obrázky snad pomůžou více:
1) Toto je náhled obrazovky, která se objevuje mně:

[obr1.png]

2) Toto je náhled obrazovky z originální Nápovědy Googlu:

[obr2j.png]

!!! VŠIMNĚTE SI ROZDÍLU - NA PRVNÍM NÁHLEDU JE DOLE SLOVO "ZRUŠIT", ALE NA DRUHÉM BYCH MĚLA MÍT NA SVÉ OBRAZOVCE NABÍDKU KLIKNOUT NA "DALŠÍ ODKAZY, JAK ZÍSKAT OVĚŘOVACÍ KÓD." Tu jsem ale nikde po "skrz na skrz" hledání v nápovědě nenašla.

Pomohl by mi zde prosím někdo, kdo se na můj problém podívá spíše pohledem "no jo, ženská", než pochybováním o tom, že bych chtěla někomu do jeho emailu? Budu všem moc vděčná za jakékoliv rady.
Na Google totiž nejde jen tak napsat. Pod odkazem "Kontaktujte nás" se stejně dostanete jen na jakési diskusní fórum.

Děkuji všem.

Karolina

Špadne,rady.Neopsalna jste si založni kody je jich 10.Tet vam muže pomoci jen google.Nyni musite posečkat,až si vas google proklepne nap.pomoci IP adr.O tom to vše je vysoke zabespečeni. Znam lidi kdeři zapoměli heslo a neměli pro googl proti otazku skončili. I když jim posilali ofocené doklady. Jak muže google vědět, žé vam někdo ze znamych neukrad notas a zna častečně vaše udaje. Takže ne že jste žena to se muže stat i mě.ek

Ale,myslim že to dopadne dobře jinak byste musela při nejhoršim ziskat u sveho op.stejne tel.čis. s jinym pi