Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem štěnice

ahoj, doufám, že mi někdo bude schopen poradit. mám podezření, že mi přítel hodil do pc "štěnici". nevím přesně, jak to má fungovat, ale ještě před nedávnem věděl každé slovo, které odešlo z mého pc ať na facebooku, e-mailu, icq nebo sms z netu. ráda bych věděla, jak to najít a tu sviňárnu zlikvidovat. fakt se v takových věcech moc neorientuju, tak jestli je to důležité vědět, tak mám windows vista. nevím ani do které kategorie to mám zařadit, tak se omlouvám jestli je to špatně :) moc prosím o radu!!! díky

tak za prvé, na tohle jsem se nikoho neptala a když už jsme u toho já nejsem žádná děvka a nepodvádím ho. evidentně další zamindrákovanej psychopat, co neumí řešit nic fér. a že ty si neumíš vybrat přítelkyni, za to nikdo nemůže.

Neber to tak osobně..Přítele ti nikdo ale nevnutil, nebo jo?
Myslím, že když znáš možnost, jak se podívat druhému do soukromí, tak toho využije 95% lidí..prostě zvědavost je přirozená....
Třeba se chce jen pochlubit svými schopnostmi
Vlastně je od něho docela vstřícné, že ti naznačil, že ví....jinej by si četl a ty bys nic nevěděla...

To je v pořádku! To tě šlechtí....To není hloupost...Těch 95% jsem jen tak plácnul...Ale hodně lidí, co se durdí by příležitost využilo, kdyby ji měli a uměli nepozorovaně nahlédnout..
Někdo zase tvrdí, že když nedělá nic nesprávného/nečestného, tak nemá co skrývat.
Píšu to jen proto, že tvůj přítel se prozradil. Jiný třeba bude stejný, ale nenápadný...
Ale všechno může být jinak...
Nezapomeň si změnit ty hesla, až budeš mít "čistý PC". BTW- našla jsi nějaký keylogger, nebo máš pořád jen podezření?

Stačí, že je to chronický žárlivec a slečna(?) ".." je mimořádně atraktivní. Může mu být absolutně věrná, ale žárlivec je schopen velmi rychle díky své poruše vztah zcela zlikvidovat, vlastní vinou. Stopování, sledování, špiclování, to jsou jen postupy, aby si potvrdil svou chronickou domněnku. Že nic nenachází, to jen nepřesvědčí o nevině partnerky, ale jen jej utvrdí v tom, že hledá špatně/málo.

Čím dříve se takového přítele zbavíš, tím líp. Snad tě nebude pronásledovat i potom.

Jestli zná každé slovo, tak zná i každé heslo- na mail, ICQ, Facebook..takže odjinud změnit. Nechat si nastavit heslo do BIOSu a zaheslovat i BIOS a nastavit na spouštění z harddisku..uzamykat Windows při opuštění místnosti na déle jak minutu ....trochu paranoidní...ale kkdyž je možnost přístupu k počítači, tak se dá udělat leccos

No většina dala rady, osobně nechapu jak může partner špiclovat, ale každy je nějaký, pokud máš takého idiota pošliho někam. A k dotazu: do googla stačí zadat antikeyloger, vYplvne první :"anti-keylogger" jinak sjeď pc nějakým antispywarem a jak psali výše. Já sem testoval keylogera u sebe je tam nějaka klavesová skratka umě to bylo shift+alt+ctrl+něco nepamatuju si to.