Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube přetáčení

Zdravím, chtěl bych poprosit, zda nevíte o co se jedná. Pouštím si např. video na youtube a teď to chci přesunout na část, která ještě nebyla načtena a vždy, když to udělám, tak se objeví takový zvuk, jako cvaknutí. Mám malý netbook Asus a teď jsem si povídal s jedním klukem a má ten samí problém a též má Asus. Nevíte čím to je? Díky moc za radu.

Mám 11,2,202,228 - čiže najnovšiu. Novšia nie je lepšia, ale odskúšať ju niekto musí...:-)
Inak som si všimol, (ale neviem či je to len novou verziou, lebo predtým som to nikdy nespozoroval), pri niektorých videách okrem rozlíšenia je aj možnosť nastaviť rýchlosť prehrávania?