Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WIN 7 a poštový klient

Prosím nevedel by mi niekto poradiť ako dostanem do Win7 Outlook Expres ? Som na to zvyknutý a dosť mi vyhovuje. Skúšal som Mozilla Thunderbird a neviem v nej importovať poštové účty, stále chce aby som ich ručne zadával. Outlook Expres mi vyhovuje a rád by som pri ňom zostal. Rád by som mal takého klienta kde sa dá exportovať a importovať adresy, poštové účty a všetku prijatú a odoslanú poštu. Podľa návodu v diskusii mi to neide. Stiahnem, prekopírujem, premenujem a akonáhle to spustím mele a mele a nič.
http://www.zive.cz/outlook-express-do-windows-7/po radna/cq-419060-sc-20/default.aspx?consultanswers= 1
Prípadne by ma potešila rada čo by šlo podľa mojich predstáv podWin7.
Ďakujem za nápady a skúsenosti.

Poprosím, poradte mi či sa nedá nastaviť v Windows Live Mail aby zlúčilo všetky účty do jednej doručenej pošty, odoslanej, odstránenej a pod. Tak ako to bolo v Outlook Expres. Ináč mi všetko vyhovuje v Windows Live Mail, už len tá drobnosť. Ďakujem