Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ask toolbar

Dobry den,pred chvili sem nainstaloval mozilu a asi se mi do pc dostal i ask toolbar,kdyz ho chci smazat pres pridat/odebrat napise mi to:Funkce,kterou chcete pouzit,se nachazi na sitovem prostredku,ktery neni pristupny.
Kdyz v mozile dam doplnky nikde tam ask toolbar nevidim.Nevi nekdo jak se toho zbavit?Dekuji

Boening jestli te tak otravuju tak sem laskave nepis,vazne nechapu to kdyz mi reknes udelej nejaky log najdi tam to a to a vymaz to.A kdyz se slusne zeptam k cemu je a ty me odseknes at si to najdu tak by me zajimalo co vubec teda do poradny pises na otazky.
Ten log sem dal do te online verze nebo co to je,vypsalo me to tam nejake cervene krizky ty co takle jsou mam vymazat?

klid, vlastní iniciativa by ti pro příště ulehčila podobný problém a byl bys za frajera. Chápu, že u složitých věcí je google moc zdlouhavý, ale toto až tak složité není a určo se stím několikrát ještě setkáš. červené křížky prověř (pomocí googla), na monitor ti nevidím :)

Super a co si mam teda vygoglovat to ze mi ta havet ask toolbar nejde z pc vubec vymazat?Pres ovladaci panely pridat odebrat vymazat nejde uz sem to psal na zacatku pise soubor nenalezen a ze je pripojen k siti,v doplnkach na mozile sem ho vubec nenasel.

Tak sem to udelal a nepomohlo to.Kdyz ale spustim treba prohlizec Opera tak tam listu ask nemam.Kdyz ale spustim Mozilu ask tam je,v doplnkach ho ale nemuzu najit,pri pokusu ho vymazat pres ovladaci panely (ask ma velikost 2.5MB) to napise:
Funkce,kterou chcete pouzit,se nachazi na sitovem prostredku,ktery neni pristupny
Klepnutim na tlacitko OK akci opakujte,nebo zadejte do uvedeneho pole jinou cestu obsahujici instalacni balicek Ask Toolbar.msi.

instalacni balicek Ask Toolbar.msi

proč? chceš ho snad nainstalovat?

v zobrazení si prostě skryj ten toolbar a smiř se s ním. log hijackthis se ti číst nechce, ani v něm hledat tři písmena po sobě, tak si ho nech.

odkaz v ovládacách panelech vede do registrů nejspíš někam sem:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Uninstall\Ask...]
můžeš si tam počíst, případně nefunkční odkaz smazat.

a příště zase stahuj firefox z neznáměho zdroje, nalezený seznamem.

edit: flash player vnucuje jiného parazita, od mcafee.

Tak po tom programu co sem sem dal,uz ask v pridat odebrat nemam,ale v mozile nahore mam porad litu ask.com pro vyhledavani a ta nejde dat pryc,jinak by to uz melo byt ok,pri znovuspusteni toho programu mi to nehlasi ze bych mel mit ask v pc.

Nevim kde myslis,jak sem tu napsal ten odkaz tak tam to je normalne videt,nejdriv tam je vyhledavas kde je myslim predepsane wikipeda nebo nejak tak a vedle toho je dalsi mensi kde je google,nic vic.Ja misto google mel ask.com,ktery tam jde i ted prendat,ale co sem zjistil tak je ask toolbar program a potom i nejaky ask.com vyhledavac.

Ted jak jsi sem dal tenhle obrazek tak sem dal to posledni jak mas manage atd,ja tam mam spravce vyhledavani souboru ukazala se mi tabulka tech modulu co tam mam nasel sem tam ten ask.com a dal ho odebrat takze ho uz nevidim nikde melo by to byt snad dobry :)

Boze moj to prve okno neni na vyhladavanie ale na priame zadanie www adresy. Ze to vyhladava aj odtial je len funkcia pre menej chapavych jedincov (bohuzial dnesne programy su takych debilin plne). Jak sa nastavuje vyhladavanie z toho adresneho riadku zavisi od presnej verzie FF, robi sa to v podrobnych nastaveniach FF (about:config), ked to chces zmenit tak daj vediet alebo si najdi sam googlom neviem zhlavy ktora polozka to je v najnovsom FF.