Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fraps nahravání

Ahoj,
mám Fraps, který mi nahravá mikrofon, ale né zvuk ze hry, jak to ? :D
Rád bych nahrával obojí (jestli to neni tím, že mám XP, protože jsem našel na netu, že na Win7 de nahrávat obojí, ale na XP ne, tak nwm jesti je to pravda nebo ne.
Když tak mi poradte, jestli neco o tom víte, nebo mi napište jiný program, který nahrává oboji na XP.
Děkuju.

OS: WinXP
Sluchatka + Mikrofon: SB WoW Headset
Zvukovka: Realtek ALC662

neni to pravda a potrebujes si v mixeri (prepnut z menu na nastavenia zaznamu) prepnut nahravanie na "stereomix". Nie kazda zvukovka to podporuje, uvidis v mixeri.
Predpoklad je mat nainstalene ovladace ku zvukovke.
P.S. a je to tu v poradni uz 100x, treba aj trochu pouzivat google.