Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wrt 312

dobry den mam vysilač wifi StraightCore WRT-312 nevi te jak se da zjistit heslo ten co nam to delal my ho uložil do notebooku a ten se mi rozbil ted kdyz se chci připojit z mobilu tak nevim heslo neni to WAREZ!!!! předem dekuji

tady

Konfigurace protokolu IP syst‚mu Windows

N zev hostitele . . . . . . . . . : acer-PC Prim rnˇ pýˇpona DNS. . . . . . . : Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : hybridnˇ Povoleno smŘrov nˇ IP . . . . . . : Ne WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne Prohled vacˇ seznam pýˇpon DNS. . : volduchy.loc Adapt‚r sˇtŘ Ethernet Pýipojenˇ k mˇstnˇ sˇti: Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : volduchy.loc Popis . . . . . . . . . . . . . . : Marvell Yukon 88E8071 PCI-E Gigabit Ethernet Controller Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-1F-E2-01-52-CE Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano Automatick  konfigurace povolena : Ano Mˇstnˇ IPv6 adresa v r mci propojenˇ . . . : fe80::a9cc:c674:685d:b22b%11(Preferovan‚) Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 192.168.1.200(Preferovan‚) Maska podsˇtŘ . . . . . . . . . . : 255.255.255.0 Zap…jźeno . . . . . . . . . . . . : 7. kvŘtna 2012 18:05:04 Z p…jźka vyprçˇ . . . . . . . . . : 8. kvŘtna 2012 18:05:05 Věchozˇ br na . . . . . . . . . . : 192.168.1.1 Server DHCP . . . . . . . . . . . : 192.168.1.1 IAID DHCPv6 . . . . . . . . . . : 234889186 DUID klienta DHCPv6. . . . . . . : 00-01-00-01-17-2E-9E-9B-00-1F-E2-01-52-CE Servery DNS . . . . . . . . . . . : 192.168.1.1 Rozhranˇ NetBios nad protokolem TCP/IP. . . . . . . . : Povoleno Adapt‚r pro tunelov‚ pýipojenˇ isatap.volduchy.loc: Stav m‚dia . . . . . . . . . . . : odpojeno Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : volduchy.loc Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne Automatick  konfigurace povolena : Ano Adapt‚r pro tunelov‚ pýipojenˇ Pýipojenˇ k mˇstnˇ sˇti*: Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Teredo Tunneling Pseudo-Interface Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne Automatick  konfigurace povolena : Ano IPv6 adresa. . . . . . . . . . . : 2001:0:5ef5:79fd:c8d:975:a690:a473(Preferovan‚) Mˇstnˇ IPv6 adresa v r mci propojenˇ . . . : fe80::c8d:975:a690:a473%12(Preferovan‚) Věchozˇ br na . . . . . . . . . . : :: NetBIOS nad TCP/IP. . . . . . . . : zak z no mam windows 7 profesional

v routeru, viz "Vychozi brana . . . . . . . . . . : 192.168.1.1"
do prohlížeče zadáš adresu: 192.168.1.1, může to chtít nějaké přihlášení z manuálu, pak prolezeš nastavení wan a lan -> zrušíš doménu "volduchy.loc".

aspoň nepředpokládám, že bys tento nesmysl zadával ručně ve vlastnostech protokolu tcp/ip ve svém pc, když tam máš zároveň automatiku z dhcp.

když napišu tohle 192.168.1.1 objevi se mi tohle

Tato webová stránka není dostupná.
Pokus o připojení prohlížeče SRWare Iron k serveru 192.168.1.1 byl zamítnut. Webové stránky možná nejsou v provozu nebo není správně nakonfigurována síť.
Zde je pár návrhů:
Znovu načíst tuto stránku později.
Zkontrolujte připojení k internetu. Restartujte všechny směrovače, modemy či jiná síťová zařízení, která používáte.
Povolte prohlížeč SRWare Iron v nastavení brány firewall nebo antivirového softwaru. Pokud již povolen je, smažte jej ze seznamu a přidejte znovu.
Pokud používáte server proxy, zkontrolujte jeho nastavení nebo se obraťte na správce sítě a ověřte, zda server proxy funguje. Pokud se domníváte, že by server proxy neměl být používán, upravte příslušná nastavení: Přejděte do nabídky Nástroje > Nastavení > Pod pokličkou > Změna nastavení proxy... > Nastavení místní sítě (LAN) a zrušte zaškrtnutí políčka „Použít pro síť LAN server proxy“.
Chyba 102(net::ERR_CONNECTION_REFUSED): Server odmítl připojení.

co s tim mam delat

mam windows 7 profesional