Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekáni internetu

Ahoj poteřbuji poradit nainstaloval jsem si operační systém windows xp a na něm mám nainstalocaný googlw chrome, explorer, mozilla vždy když prohlížím web kolečkem na myši prohlížeč se seká (trhá se to posouvání) nevíte čím t omůže být ? díky

tento dotaz měl znamenat co - že umíš instalovat ovladače, ale pc ti nerozumí a dělá ti naschvály?

existuje nějaký program který vyhledá přesný název systémového ovladače do mého pc jako třeba řadiče sběrnice SM

protože nejdřív se instaluje ovladač k základní desce, teprve potom periferie (čili i síťovka).

ve správci úloh - procesy - setřídíš podle vytížení ve sloupci %cpu - co ti bere nejvíc?
běží ti nějaký zbytečný spyware na pozadí? torrent? skype? aktualizace nesmyslů?

režim disku (tranfer mode) je v pořádku?