Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s konvertováním MP4

Dobrý den mám soubory ve formátu mp4 a potřeboval bych z nich udělat avi, nebo MKV. parametry toho souboru jsou:

Format: AVC
Codec: avc1
Frame Rate: 24.701 fps
Scan Type: Progressive
Display Aspect Ratio: 16:9
Resolution: 1280x720

Audio #1 (Japanese):

Format: AAC
Bitrate: 192 Kbps
Channels: 2 channels
Sampling Rate: 48.0 KHz
Resolution: %Audio_Resolution%

zkoušel jsem to konvertovat mnoha programy. výsledně mě to vyšlo tak že buď šel obraz moc rychle a nebo šel jinym tempem zvuk a obraz a nebo jsem neměl zvuk vůbec, jinak hromadu věcí co jsem konvertoval byla v poho, ale týhle soubory, s těma parametrama mě překonvertovat nejdou ničim.

Použil jsem na to:
Any video Converter Ultimate
DVDFab 8
Mediacoder
a další. Jen mě napadlo jestli za to nemůže tahle položka Resolution: %Audio_Resolution%.

Pokud někdo ví co s tím budu vděčný za jakoukoli radu.

Avidemux převádí mp4 na mkv bez mrknutí oka.

mrK4fMk6aA
tady je ten link na ten zkonvertovaný soubor, ale nevím proč dělá trable, tak se na to prosím někdo mrkněte budu rád, když se to vyřeší.
Jen chci ještě upozornit, že ten slingfile bude mít možná trochu trable, někdy ukazuje 502 bad gateway, mě se osvědčilo ten link zkopírovat do nové záložky a fungoval.

Pokud dobře vidím, tak ten soubor už má příponu MKV... Máš v počítači povoleno zobrazování přípon souborů?
Adresa je:

http://sf005-01.slingfile.com/gdl/13p2y4/nqbmou/m3vcc5/yaf0/[Leopard-Raws]%20Jewel%20Pet%20-%2001%20RAW%20(D-TX%201280x720%20x264%20AAC).mp4-muxed.mkv

Horší server sis asi nemohl vybrat. Už dlouho jsem neviděl nic podobně pomalého.

Frame Rate: 24.701 fps /progressive scan prehrá bez problémov len zariadenie na premietanie kinofilmov alebo špecializovaný blu-ray prehrávač s podporou 24p/ zatial v bežnom predaji okrem PS3 neexistuje žiadny/...na bežnom počítači to pôjde korektne jedine s grafikami ATi/Intel a aktivovanou funkciou PullDown Detection,inak treba upraviť fps na 24,96/25,0...

Já to přehrávám na počítači, ale mám problém s tím zvukem jen u tohohle seriálu ostatní seriály co sem si překonvertovával do mini mkv mi fungovaly, ale tohle dělá trable, když se to pokusím překonvertovat původní Soubor byl MP4 RAW.
Na ten převod používám MEGui a jsem maximálně spokojen.

kde to má přesně vše být co já dělám jako obvyklou věc tak je vždy AVS script creator a tam si pak nastavím vše co potřebuju

Parametry ACC .typ MPEG ..MPEG 4
typ objektu ...Hlavní
Karta video.. audio video synchronizace nechat výchozí popřip. upravit
X64 ...výchozí
kv
Výstupní formát obvyklé video..

kde mám hledat třeba takovej typ objektu parametry acc, video audio synchronizace atd mám MEGui 2112