Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s KOPÍROVÁNÍM a VKLÁDÁNÍM!

Dobrý den , mám vcelku zajímavý problém s kopírováním souboru(ů) s příponou soubor.dll vždy když chci tento soubor někam nakopírovat trvá to dele a výsledkem čekaní není nic jiného než hláška : ¨Pokud chcete tento soubor měnit ,obraťte se na Everyone, aby vám byla přidělena příslušná oprávnění.:-? VŠE JE NA OBRÁZKU :) Budu opravdu vděčný každému kdo se mi aspon nějak pokusí pomoci!.. Předem děkuji:-)

Co sa tyka cracku, tak nemam skusenosti (nemachrujem, naozaj nepouziam).
Ale *.dll je systemova kniznica (podla pripony chranena OS) aj ked neni od MS.
Moze to sposobovat aj Antivirak.

Nenapisal si OS, dal by sa vypnut UAC (User Account Control), ale neodporucam. Hadam crack-y nekopirujes 100-krat za den.

Lepší příklad kopírování souborů sis vybrat nemohl :-D

Joj, těžký osud piráta. Třeba tě napadne shodit antivir (který to možná blokuje právě kvůli nestandardnímu obsahu cracku), třeba ale pak něco chytneš. Třeba tě už sleduje Codemasters, nabonzoval ses i s IP.

pc-dirt-3.html
223 Kč. Půl dne jakékoliv podřadné brigády.