Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahřívání PC

od včerejška se mi začlo samo vypínat PC pak jsem přišel na to že to dělá přehřívání screen ze včerejška: http://s019.radikal.ru/i643/1205/7d/9a4a8b73e678.p ng

screen z dneška potom co jsem oddělal kryt a vyfoukal prach z pc : http://s019.radikal.ru/i620/1205/4a/66dbdb66c932.p ng

když zapnu jeden program na převod videíí tak se mi to hned zase zdvihne na 80 nebo na 90 stupnů co s tím?

Teplota se zvyšuje zátěží CPU, no a pokud není chladič v pořádku tak to prostě nestačí uchladit.
Jelikož nemáš znalosti o problému, doporučuji pozvat někoho znalejšího nebo to svěřit servisu.
(než něco rozšťouráš a stroj s tebou přestane mluvit vůbec)

Nech si namontovat jiný chladič, třeba Xigmatek SD1283 Gaia a zároveň přidat zadní odsávací ventilátor skříně.
(podle fotky tam není)
Při montáži toho chladiče je potřeba asi demontovat desku, tedy pokud v plechu v místě procesoru není už ďoura.
(nevěřím že to zvládneš sám)

ok už tedy nebudu obtěžovat napiš mi tedy prosím ještě naposled kterej mi tam půjde(Sc 1366) bude mít lehkou montáž(kterou zvládnu i já) a hlavně aby pořádně chladil a ty moje vysoky teploty výrazně shodil a já si ho objednám

Mám dojem, že je to zbytečné, kvalitnější chladiče většinou vyžaduji při montáži vyjmutí základní desky a montáž retenčního mechanismu dle návodu s obrázky.
Takže důrazně doporučuji objednání chladiče, co doporučuje M-Pol a pak obé zanést do servisu, nebo najít zručného jedince v okolí.

Ten procesor je žravej/topící (TDP 130), takže je potřeba slušný a výkonný chladič.
Zvláště když je dost zatěžovaný.
Vhodného kandidáta jsem ti doporučil i s tím přídavným odsávacím zadním ventilátorem.
(s tou montáží si musíš už nějak poradit sám)