Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7 - jak nainstalovat?

Dobrý den chci se zeptat z ničeho nic se mi můj systém windows sekl a už se nechce načíst (viz obrázek 1) takže ho chci přeinstalovat z internetu jsem si stáhl plně funkční windows 7 který jsem vypáli plně funkční odzkoušeno a když vložím cd do pc nic se neděje, nic se nechce instalovat,cd to vůbec nechce příjimout a počítač si zase jede to svoje a pak se sekne, no a slyšel jsem že se to dá nastavit nějak přes bios ale nevím jak, mohl bych poprosit o přesný návod jak pustit cd z biosu ? Mockrát děkuji za radu :)
Změna kategorie, původně: Programování. Ukradení Windows opravdu s programováním nesouvisí.
Změna předmětu, původně: windows 7 z biosu (karel)

Tedy,... jestli myslíte jak píšete, tak se má kamarád na co těšit...

z ničeho nic se mi můj systém windows sekl a už se nechce načíst

Pokkud nesdílíte s kámošem stejné materiální tělo...

Ani bych se nedivil, kdyby warez Ultra Mega Supr Čupr W7 nebyl vypálen jako obraz, ale obskurním způsobem vyextrahované soubory "vraženy" na médium.