Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fat32 nebo NTFS

Chci si dát nový disk ale nevím v jakým formátu mám formátovat zda FAT32 nebo NTFS budu používat operační systém Win XP Prof.Prosím o radu.

Řekl bych ze ta FAT32 je použita jen kvůli obnově přes recovery tlačítko nebo cdčko. Naběhne něco jako ghost a přesype se image disku. Pak sem viděl jak jednou jak ten recovery proces kopíruje další věci jako hotfixy a programy rovnou na C: kde se při prvním startu nového windows spustí. Samozřejmě každej výrobce má jinej recovery systém ale řekl bych že je to jen kvůli tomu...

Pochopitelně by to šlo udělat i v ntfs ale asi by se nedal použít freedos a podobně.