Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook si dělá co chce

Zdravím asi před 2ma tejdnama mi začal blbnout facebook.. blbnout v tom smyslu že když chce tak funguje a když nechce tak se načítá pomalu nebo vůbec, to je většinou. Hledal jsem podobná témata a nikdy jsem nenašel řešení, když dam zjistit ping tak mi to vyjede Minimum: 111ms Maximum: 113ms Průměr: 111ms
a když dam zjistit ping na www.google.cz tak: Minimum 3ms Maxumum: 5ms Průměr: 3ms

Rád bych to vyřešil jelikož facebook používám denně a rady jako tak si facebook zruš a podobně mi jsou k ničemu díky.

Mám k tomu i výpis tracert.

Vzhledem k tomu, že u mě je ten ping obdobný a mám PC v pořádku, tak bych řekl, že je Fejskúk prostě zdechlý. Možná nestíhá, protože se tam připojuje obvyklé obrovské stádo.

Přesně tohle mi dělá taky, všechno už jsem vyzkoušel: prošel soubor hosts, vyčistil PC, prohledal jestli není vir, FB účtem to taky není, u kámoše mi jede krásně. Fkat nevím. Poskytovatelem nejspíš taky ne, ale zrovna ho kontaktuju.