Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android na Acera

Ahoj,
potřeboval bych návod, jak nahodit Android 4.0 Ice Cream Sandwitch na Acer TravelMate 4070 jako hlavní systém. Pokud by nešel sendvič, tak aspoň Honeycomb. Dikes

Je toto možné ? Totálna dementnosť, no co čekat od detí ....

Cpát na notebook, paškvil, telefónny Android, určený na totálne odlišnú hardwarovú platformu ?

Anddroid je odvodený od Linuxu, ak ti nevyhovuje WIN, si instaluj Linux + príslušné omalovánky.

Aplikácii je dostupných dostatok, akorát není sú poväčšine hezky-česky .... , no zas není nutný " Market " ... :-D