Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto PANDORA.TV

Dobrý den . Stáhl jsem si přehrávač The KMPlayer 3.2 , a s tím se my naistaloval program PANDORA.TV. Zajimalo by mě jestli tento prográm je potřebnej pro The KMPlayer , a nebo k čemu slouží ? Ptám se proto, protože mám rád pořádek ve svém PČ , a tak jestli tam není k ničemu . Díky předem za info. :)

jirka44 25.06.2012 10:05
jirka44
a s tím se my naistaloval program PANDORA.TV On "my" sám od sebe? jestli tento prográm je potřebn…
ms 25.06.2012 10:08
ms
nemyslím si že by to bylo potřeba jde to bez toho spustit mě to jde. Pandora tv to je sdílení videa…
stalkertwo 25.06.2012 10:11
stalkertwo
Klidně ho můžeš odinstalovat. S KMPlayer nemá nic společného. poslední
grigondis 25.06.2012 11:07
grigondis

a s tím se my naistaloval program PANDORA.TV

On "my" sám od sebe?

jestli tento prográm je potřebnej pro The KMPlayer

"Prográm asi bude volitelný v instalaci, pokud si to pamatuji. Korejský přehrávač je (byl?) pod křídly korejské televize PandaTV... Ještě nějaké info?!