Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční klávesnice při probuzení Windows z režimu spánku

Ahoj mám takový problém po zapnutí pc normálně vše nabíhá ale ještě než to skočí do windowsu tak mi to hodí hlášku : Poslední pokus o aktivování systému z režimu spánku z předchozího umístění se nezdařil . Chcete zkusit systém aktivovat z režimu spánku znovu ?

Obnovit systém z režimu spánku

Odstranit obnovovací data a postoupit k nabídce

To je v pohodě dal bych první možnost ale nejde klávesnice ... CO ted ?

Jinou klávesnici jsem zkoušel taktéž nefunguje i když na začátku před touhle hláškou jde ... Takže můžu dát f12 a tam nějaký to menu Biosu třeba že bych ho nějak resetnul nebo tak.. :D
Změna předmětu, původně: Pomoc (L-Core)

loading...

Main Gáááát, za tie desaťročia, (ba co dím, v CCCP stáročia používania ščota), si široké masy užívateľov nevtrepali do svojich pripečených gebúľ (na veku a pohlaví nezáleží), že jedine bitová záloha vyladeného, čistého, záplatovaného systémového oddielu, rieši veškeré SW problémy s pošahaným OS prípadne škodnou.

Obnova OS z Image backuppu do panenského stavu vyrobeného v čase zálohy tvorí otázku niekoľkých minút, hlavne bez nervov, hľadania, gúúglenia, ineternetúvania, tunovania, ladenia, logovania, poradňovania či hodinového skenovania dát nejakým AV. Elektrárne majú radosť, merače sa vrtia o stošesť.

Já nepotřebuju bitovou kopii, nepotřebuju zálohu dat, žádná tam nejsou. Snažím se zjistit, jak jednoduše vyřešit případ, kdy USB klávesnice dělá problém a nepřejdu jenom přes nabídku po "probuzení" systému. Řešení by mělo existovat a poměrně krátké, jenom jsem ho zatím nenašel.

Hledal jsem něco takového:
https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/ windows_7-hardware/unexpected-shutdown-after-hiber nating-or-standby/d9fde351-abbf-46f0-a150-d6f8bfcb 065d

Akorát to musím otestovat

"

Hi,

I had that issue once that I could solve thanks to Darrell Gorter from Microsoft.

1. Run CMD.EXE as administrator
2. Run the following command: bcdedit -enum all
Look for "Resume from Hibernate" in the output from the command above(example below):
Resume from Hibernate
identifier {3d8d3081-33ac-11dc-9a41-806e6f6e6963}
device partition=C:
path \Windows\system32\winresume.exe
description

inherit {resumeloadersettings}
filedevice partition=C:
filepath \hiberfil.sys
pae Yes
debugoptionenabled No

3. Once you have found it, copy the value for identifier (in this example - {3d8d3081-33ac-11dc-9a41-806e6f6e6963})
4. Run the following command: bcdedit /deletevalue {3d8d3081-33ac-11dc-9a41-806e6f6e6963} inherit
5. Test hibernation

Carlos
"