Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Děkuji za rady.

Dobrý den, už minulosti jsem tu měl pár dotazu a vždy jste mi dobře poradily. Jak PC.poradně tak i v kutilské poradně. Chci poděkovat M-Polovi, Prasaku, Uroborosovii, Maňasovi, Alcaponovi a hlavně panu Milanu Cukráři ale i všem ostatním poradňákum. Zajímalo by mě co máte za vzdělání, co jste dělaly a co děláte za práci a jaký máte koníčky.
Jestli vás zajímám, tak jsem vyučení jako kuchař-číšník, dělal jsem číšníka-kuchaře po různých putykách a posledních pět let mám takovou malou nekuřáckou restauraci. Jinak moje koníčky jsou zahrádka a gaučing.

Tetka jsem se probíral starými tématy v kutilské poradně a narazil jsem na tohle téma. Sice nevím jak jsem tě poradil ale děkuji za poděkování.
Jinak jsem chodil na středí energetickou a stavební v Chomutově, obor strojník požární techniky. Po škole jsem dělal pár let u HZSp-SŽDC a tět sloužím u HZS ČR.
Mezi mé koníčky patří hlavně rodina, taky dělám velitele u JSDH (ale jenom do konce roků protože to časově nezvládám), jsem vedoucí mladých hasičů (mam dva zástupce tak to časově zvládám :-D). Po novém roce zůstanu u mladých hasičů, možná i v jednotce jako řidič-strojník a velitel družstva. Ale určitě si vezmu na starost odbornou přípravu naší jednotky. Dále rád běhám, jezdím na kole, plavu, posiluju a vymejšlím blbosti.

Jestli máš nekuřáckou restauraci klidně napiš kde je, nekuřáckých hospod je podle mě málo a jestli je někde na Plzeňsku tak jí možná i navštívím.