Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč tu někteří dávají dotazy víckrát?

Ahojte, nedá mi to - netuší někdo myšlenkové pochody jedinců, kteří jsou schopni sem jeden dotaz v průběhu krátkého časového úseku vložit dvakrát i víckrát? Objevuje se to tu pravidelně a já nejsem s to pochopit, co se děje v mozku člověka, že se takto chová. Je to pustá degenerativní retardace a nebo naopak vypočítavost vyšší úrovně lidského jsoucna, které nerozumím?

dítě ve školce nebo na živě opakovaně vyskakuje v touze na sebe upozornit, být před ostatními. jeho sobectví ho žene zabrat celý prostor pro sebe a vytapetovat to tu.

ale co je horší: proč tu někteří opakovaně píšou v pátek po návratu z hospody? fak nepochopím, a jdu si pořídit zámek na klávesnici.

kapitalista chce plynulou výrobu. budiž.
dokud ho nenapadne ji mít i rumunsky/čínsky levnou, má smysl kvůli němu přesměrovat jeho ošklivý pohotovostní telefén.

onehdy jsem zjistil, že jsem o pár dní mladší než tom cruise (to je ten co byl v top gearu, kdo ho nezná). zřejmě proto mám o těch pár miliard na účtu míň. takže si počínám spávně: vyskakuji si do výše svého platu.