Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem notebooku.

Zdravím.
Hledám herní notebook s co největším monitorem, který utáhne nové hry alespoň něco málo přes rok.
Líbí se mi dell-xps-l702x-d268604.htm , i když 28 tisíc se mi zdá moc.
Na financích moc nelpím, ale rád bych se vlezl mezi 20-25 tisíc, maximálně do 30, ale to už aby to umělo i tančit.
Předem díky

Klidně si jej tam vem. Skotové jsou skromní, budeš pro ně široko daleko největší borec s brutálním hardwarem (pořiď si redukci na EN zásuvky!). S připojením na wifi ale nepočítej. V hotelech jsou víceméně pevné lajny, v ubytovnách akorát telefén...

Ten Dell z tvého původního odkazu je za ty prachy super. Neřeš a kupuj. IdeaCentre není moc přenosné (koupil jsem to stoleté mamině místo stolního PC a mrčí, že si to nemůže vzít na ty jejich univerzity pátého věku :-)).