Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém pri zapínaní PC

Dobrý večer,
mám taký problém s PC, že pri zapínaní PC mi vôbec nenačíta Windows. Keď stlačím štartovacie tlačítko, tak mi ostane iba čierna obrazovka. Potom počítač reštartujem a nahodí mi, že či ako chcem počítač zapnúť. Vyhodí mi tma tieto možnosti:1)Stav nouze 2) Stav nouze s práci v síti 3) Stav nouze se systémem MS-DOS 4) Poslední známa funkční konfigurace 5)Sputiť bežným zpusobem. Ani na jedno keď kliknem mi nejde načítať Windows. Už som skúšal preinštalovať Windows. Všekto išlo, až dokým som nevypol počítač a potom znovu nezapol. Zase sa mi stalo to isté. Mám Windows XP Professional. Chcem sa Vás opýtať, či by ste niekto prosím Vás nevedel, čo s tým je? Ďakujem za odpoveď. Príjem aj viac odpovedí. Potreboval by som to nutne vedieť, lebo takto sa mi vôbec nedá pracovať s PC. :(

lední brtník, 21.07.2012 21:22
puč si jiný zdroj.
problém může být i s vadnou základní deskou, ale to není doma jak ověřit.
můžeš ještě místo pata disku zapojit sata a nainstalovat to znovu, jestli to půjde.
taky můžeš spustit nějaký memtest z bootovacího cd.

Jozefe kamarade, co ty na to ?
Udelas to, co ti tady lidi radi nebo ja ti radim : dej to nejakeho servisu ve tvem meste.
Voni tu cernou praci udelaji za tebe.
Urcite tam nejaky bude, vid ?