Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém pri zapínaní PC

Dobrý večer,
mám taký problém s PC, že pri zapínaní PC mi vôbec nenačíta Windows. Keď stlačím štartovacie tlačítko, tak mi ostane iba čierna obrazovka. Potom počítač reštartujem a nahodí mi, že či ako chcem počítač zapnúť. Vyhodí mi tma tieto možnosti:1)Stav nouze 2) Stav nouze s práci v síti 3) Stav nouze se systémem MS-DOS 4) Poslední známa funkční konfigurace 5)Sputiť bežným zpusobem. Ani na jedno keď kliknem mi nejde načítať Windows. Už som skúšal preinštalovať Windows. Všekto išlo, až dokým som nevypol počítač a potom znovu nezapol. Zase sa mi stalo to isté. Mám Windows XP Professional. Chcem sa Vás opýtať, či by ste niekto prosím Vás nevedel, čo s tým je? Ďakujem za odpoveď. Príjem aj viac odpovedí. Potreboval by som to nutne vedieť, lebo takto sa mi vôbec nedá pracovať s PC. :(

Už som skúšal preinštalovať Windows

Bola to opravna preinstalacia, alebo cista instalacia?

Všekto išlo, až dokým som nevypol počítač

To znamena ze po preinstalacii normalne fungoval? Instaloval si aj vsetky potrebne ovladace?

robil som aj čistú inštalaciu aj preinštalaciu, ale stále to isté. Áno normálne fungoval, až dokým som nevypol počítač a potom znovu nezapol. A inštaloval som aj všetky potrebné ovladače 4O s tým môže prosím ťa byť? ďakujem

lední brtník, 21.07.2012 21:22
puč si jiný zdroj.
problém může být i s vadnou základní deskou, ale to není doma jak ověřit.
můžeš ještě místo pata disku zapojit sata a nainstalovat to znovu, jestli to půjde.
taky můžeš spustit nějaký memtest z bootovacího cd.

Jozefe kamarade, co ty na to ?
Udelas to, co ti tady lidi radi nebo ja ti radim : dej to nejakeho servisu ve tvem meste.
Voni tu cernou praci udelaji za tebe.
Urcite tam nejaky bude, vid ?