Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem formát .mov

Zdravím všechny, mám problém ohledně přehrávání formátu .mov jede mi pouze zvuk a jinak mám v quick timu černou obrazovku, mám nainstalováný jen codek pack all in one 6030 nevite někdo, jak na to, aby mi jel i obraz? díky za radu

Je to docela poučívaný formát u foťáků a taky jsou v něm dělány trailery a teasery k filmům. Já si naintaloval K-Lite Codec Pack ze stahuj.cz a teď to přehrávám v Windows media clasic - podle mě nejlepším přehrávači ověřeným časy. Stahovat samotný přehrávač QuickTime player nedoporučuji, je na 2 věci...

Já používám CCCP stáhnutý z CCCP a není zatím nic s čím bych mněl problémy.btw: někde jsem četl,že tenhle balík je stokrát lepší než ten tvůj.
(každopádně bys mněl vědět že pokud nainstaluješ do kompu víc druhů kodeků,tak s tím budeš mít problémy. Takže vše odinstaluj a hoď tam tohle.)

Ahoj všichni..Shanim radu..Udělal jsem na vypůjčeném foťáku dvě videa,které se samozřejmě nahrali jako soubory s příponou mov..Jeden soubor měl okolo 20MB a normálně mi jde přehrát,převést a vše(boužel zrovna to je jen zkušební video) a druhý soubor,který má 350MB a který bych vážně potřeboval rozchodit a nejlépe přehrát se mi nenačte v žádném programu..Každý program hází chybu,že nelze vložit nebo přehrát video..Nevíte někdo náhodou prosím v čem by mohla být chyba?Nemá soubor mov nějaké velikostní omezení?..Nevím si již rady a vážně bych to video potřeboval..

moc děkuju za snahu..to bych moc rád,ale ono to na kartě už není,mám to jen na HDD..musel jsemto smazat a foťák vrátit,takže mám jen tuto kopii..předpokládám že neexituje žádný pogram,který by chybějící část souboru neřešil a překódoval alespoň co je v pořádku?Tedy v případě že se stala nějaká chyba při kopírování na mou flashku?..A mimochodem MediaCoder jsem zkoušel a nejde

No a MediaCoder dokázal alespoň načíst hlavičku (vpravo nahoře info o videu)? Co hlásí za chybu?

U kontejnerů Avi existují prográmky, které v případě poškození hlavičky souboru, ji umí zkopírovat ze zdravého souboru (nemusím snad zdůrazňovat, že hlavička musí mít pravdivé parametry, jako poškozený soubor (rozměr,bitrate apod.)), fungují ale jen na avi a tak mě napadlo (máš jeden zdravý a jeden nemocný mov), protože je to jen binární kopírovaní, najít způsob i na movíka:

http://www.moviecodec.com/video-codecs/corrupted-d ivx-file-with-missing-header-8907/ první odpověď (program mswin95.htm), ale to dělej pouze v případě, že hlavička je v háji a pouze na kopiích originálu, nikdy ne na originálu.