Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fimrware pre WRT-311

Vlastním starší AP Straight Core WRT-311.
Pôvodná stránka výrobcu, kde boli aj FW, už neexistuje.
Podarilo sa mi stiahnut FW 1.6.3, v tom mi ale nefunguje všetko.

Vie mi niekto poradiť, kde prísť k FW novšiemu, alebo k FW 1.5.3, 1.5.5, ktoré boli funkčné?

Vďaka
[mod]Změna předmětu, původně: Martin (Zarniwúp)[/mod]

Mohol by mi niekto pomoct s nastavenim AP?
Robim asi nejaku blbost, ale neviem prist na to, aku.

Mod 3
LAN+Wifi lokalna siet
WAN internet s dynamickym pridelenim IP a brany (obe hodnoty su kazdym pripojenim ine)

router ziska IP cez DHCP, vie pingnut adresy internetu
z LAN nie je mozne ist na adresy internetu, ale pritom DNS prechadza.

prikladam nastavenia
wrt311.png

NAT bol zapnutý.

Záhada vyriešená.
Z ťažko pochopiteľných dôvodov akonáhle je vyplnená MAC adresa na klonovanie, tak neroutuje. Keď ju vymažem, tak to beží.
Myslel som že si modem stráži nejaký rozsah MAC adries, ale skúsil som iné pripojenie k internetu a robí to isté.
Tak neviem, či je pošahaný WRT-311, lebo klonovanie MAC adresy je základná vlastnosť routrov.