Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jQuery a kopírování elementů

Snažím se o dynamické přidávání řádků s inputy. Jak tohoto docílit? Nyní mi to přidá rovnou 2 řádky a při dalším stisknutí mi přidá 4 řádky a pak zase 8, ...
Snažil jsem se tam přidat něco jako text() nebo child() ale bez úspěchu

<form method="post" action="#" class="form">

    {loop:rooms}
    <div class="pole">
    <label><input name="name_room[]" value="{tag:rooms[].name_room /}" /></label>
    <label><input name="location_room[]" value="{tag:rooms[].location_room /}" /></label>
    <label><input name="description_room[]" value="{tag:rooms[].description_room /}" /></label>   <br/>
    </div>
    {/loop:rooms}

    <input name="submit" type="submit" value="asd" />
              <a onclick="$('.pole::last').insertAfter('.pole');">Klon</a>

</form>

:-( Nepíšeš kolik řádků chceš přidávat.

nedívám se do dokumentace, ale..... voláš clone() nad celým odstavcem original.

Logicky si musíš vyselektovat jen to, co chceš přidat. Vyselektuj si konstantně, co se má přidávat.

Nějak takhle:

<a href="#" onclick="$('.original label:first').clone().appendTo('.pole');">Klon</a>

//edit
Kdybych byl zlý tak nadávám nad buttonem pojmenovaným submit a další věci.