Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku

Zdravím budu si kupovat notebook ( do 8000 kč ). Bude se využívát pro prohlížení internetu a ke hraní her . Proto bych se vás tímhle tím dotazem chtěl zeptat jaký notebook by jste mi doporučili . Děkuji předem

Problém je ten, že notebook do 8 000 bude v notebookových řadách mírně podprůměrný procesor a integrovaná grafika k tomu zabalené v podprůměrném plastovém kabátku. Když budeš mít obrovské štěstí, tak integrovanou grafiku nahradí nějaká low-end AMD. Nejlepší jsou dá se říct všechny a přitom žádný, v těhle cenách není moc co vymýšlet, takže se nabídky výrobců moc neliší.

Hra z roku 2008 je pro mě COD 5 WaW a s tím má v některých scénách mírné problémy i můj notebook za dvojnásobnou cenu. Notebooky na hraní nejsou, já na něm hraju jen proto, že jsem líný stěhovat stolní počítač, 22" LCD, receiver, bedny, myš, klávesnici. On i ten notebook s hromadou příslušenství a 16-portový switch jsou půlka kufru auta.